Η ανακαίνιση του Meliti Hotel αποτέλεσε μία θαυμάσια ευκαιρία για εμάς να αναδείξουμε την τεχνογνωσία μας σε τέτοιου είδους απαιτητικά έργα. Οι εργασίες που ολοκληρώσαμε στα πλαίσια της ανακαίνισης ήταν, μεταξύ άλλων, η εφαρμογή εξωτερικής θερμοπρόσοψης για την προστασία του κτιριακού κελύφους, οι εργασίες στεγανοποίησης και χρωματισμών, η κατασκευή νέων πισίνων, καθώς και οι διαμορφώσεις νέων εξωτερικών χώρων καθιστικού.
Ανακαινίσαμε τα υφιστάμενα δωμάτια μετετρέποντάς τα σε σουίτες, προσδίδοντάς τους άνεση και πολυτέλεια, ούτως ώστε να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις ενός τετράστερου ξενοδοχείου. Ο πολυτελής χαρακτήρας του νέου ορόφου ολοκληρώθηκε με την κατασκευή μίας ιδιωτικής πισίνας για κάθε μία από τις σουίτες. Πρόκειται για κατασκευή υψηλών απαιτήσεων καθώς πέραν της πολύπλοκης ηλεκτρομηχανολογικής υποδομής φροντίσαμε ιδιαίτερα για τη στεγανοποίηση κάθε πισίνας με τα ποιοτικότερα υλικά της αγοράς προκειμένου να εξασφαλίσουμε το μέγιστο χρόνο ζωής τους αλλά και την προστασία του υπόλοιπου εν επαφή κελύφους από την επίδραση του υγρού στοιχείου.
Επικοινωνήστε μαζί μας για να μάθετε πως μπορούμε να σας βοηθήσουμε με το κατασκευαστικό σας έργο.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ